Vinný sklep Klatovy

Pronájem vinného sklepa - firemní večírky, soukromé oslavy

Nabízíme pronájem vinného sklepa s degustací vína, s možností občerstvení a zajištění zábavy pro vaši rodinu, firmu, skupinu přátel. Pronájem vinného sklepa v Klatovech je ideální pro firemní večírky nebo soukromé oslavy, a to díky kapacitě až 20 osob. Na vaši oslavu dokážeme zajistit i občerstvení.

Sklep je rozdělen na dvě části. První část je salonek s místy na sezení a v druhé části, která je oddělena skleněnou stěnou pak probíhají samotné degustace.  

V rámci řízené degustace ochutnáte 5-7 vzorků vín. Degustují se vína od prověřených vinařů z oblasti Modrých Hor. Do degustace jsou většinou zařazena vína bílá, růžová a červená. Vybereme vhodná vína a sestavíme degustační listinu, kterou obdrží každý účastník degustace. Při tomto typu degustace mají účastníci degustace založeny sklenice na víno a vodu, džbán nebo karafu s vodou a také neutralizační sousta (obvykle bageta či bílý chléb). Poté jsou postupně účastníkům degustace nalévány jednotlivé vzorky a sommelier představuje jednotlivá vína a vinařství. Přiblíží účastníkům výrobu vín, popíše odrůdy a charakteristiku vín. 

K degustaci nabízíme široké spektrum skvělých vín z moravy a můžeme se postarat i o občerstvení formou švédských stolů (je možné objednat např. řízečky, tatarák atd.), takže vám po dobu vaší návštěvy nebude chybět opravdu nic.Večírek nebo soukromou oslavu přizpůsobíme na míru Vašim potřebám, kontaktovat nás můžete telefonicky na telefonech 724169805, 725907946 nebo e-mailem info@elektroefekt.czeshop@elektroefekt.cz

Degustací u nás ale večery nekončí, dále můžete vybírat a ochutnávat z galerie vín...

V této kategorii se nenachází žádný dostupný produkt.