O nás

Vinotéka Klatovy

"NEJSME NEJLEVNĚJŠÍ, NEJSME NEJDRAŽŠÍ, ALE PATŘÍME K NEJLEPŠÍM OBCHODŮM S ELEKTRONIKOU A VÍNEM"

Hledáte osvědčenou a tradiční kamennou prodejnu elektra a vína v Klatovech? Sháníte e-shop s elektronikou a vínem s odběrným místem v Klatovech? Hledáte vinotéku nebo e-shop s kvalitním vínem? Chcete si posedět v krásném a moderním vinném sklepě nebo ve stylové vinotéce na Železné Rudě Jste na správné adrese!

ELEKTRO EFEKT KLATOVY provozuje prodejnu a e-shop se širokou nabídkou výborných a kvalitních vín z jižní Moravy od vinařů z Velkopavlovické oblasti, kteří svá vína dělají většinou v rodinných vinařstvích a s láskou. 

V průběhu celého roku pro Vás osobně a přísně vybíráme, ochutnáváme a dovážíme jen ty nejlepší vína. Dáváme důraz na kvalitu před kvantitou a proto spolupracujeme s malými rodinnými vinařstvími z oblasti Modrých Hor a vše je založeno na dobrých osobních vztazích a důvěře. Díky lásce k Moravě a vínu klademe důraz na péči o vína a kvalitu, kterou přinášíme i Vám. Velice nás těší odezva, kterou dostáváme od Vás, kteří jste si víno oblíbili. Díky tomu se stále posouváme dál. Pokud přemýšlíte, jaké víno by stálo za ochutnání, veškeré informace Vám rádi poskytnou naši zaměstnanci na prodejně nebo si podrobnosti o jednotlivých vínech můžete přečíst přímo pod jendotlivými víny v popisu. Věříme, že obliba našeho vína jen poroste. 

Vína od českých vinařů dlouhodobě řadíme mezi jedna z nejlepších a oceňujeme kvalitu a chuť, které v sobě přináší. Oblast Moravy jsme vždy vyhledávali i pro příjemnou a srdečnou atmosféru. Jedinou překážku představovala dlouhá cesta za vínem, a proto jsme se rozhodli víno ve spolupráci s vinaři postupně přiblížit k nám. Pořídili jsme penzion na Moravě v oblasti Velkých Pavlovic a jako firma s elektro sortimentem jsme se rozhodli pro zřízení vlastní vinotéky a vinného sklepa s možností pronájmu, či řízených degustací v Klatovech a vinotéky s posezením či řízených degustací na Železné Rudě


Pokud si nevíte s nákupem vína rady, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Virtuální prohlídka

 
FOTOGALERIE

 

 

VYBERTE SI NA WEBU - VYZVEDNĚTE NA PRODEJNĚ
  • vyberete si zboží z pohodlí svého domova v našem e-shopu

  • zarezervujete si jej

  • pokud je skladem na prodejně, můžete si ho po vyzvání ihned vyzvednout


Nečekejte až našetříte! S našimi splátkovými programy si můžete výrobek pořídit hned. Využijte našich splátkových programů. Nákup vybraného zboží bez potřebných peněžních prostředků lze realizovat přímo u nás na prodejně. Více informací zde.

Nakupovat na splátky můžete i on-line z pohodlí svého domova...Na prodejně Elektro Efekt Klatovy vedle OD Kaufland můžete platit bezkontaktně.

Zboží objednané z e-shopu můžete při osobním vyzvednutí na prodejně Elektro Klatovy zaplatit bezkontaktně. Přijímáme všechny běžné typy platebních karet.
 

SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK, KTERÝ SE RÁD VRACÍ JE NÁŠ CÍL...


Cílem firmy Elektro Efekt Klatovy je  spokojený zákazník, který se rád vrací.

Staňte se jím i Vy!

Pro naše věrné zákazníky jsme od 1.12.2017 spustili nový věrnostní program. Staňte se členem Efekt Klubu a využívejte jeho výhod na maximum. Každý nákup se počítá.